14,00 - do budovy školy vchádzajú masky od výmyslu sveta (roboti, čarodejnice, slimák, siamské dvojičky, balón, piráti, Ferdo Mravec, klaun, lesná víla, lego panáčik, drak, káčatko,.....)
- mamičky a staré mamy nosia sladké občerstvenie do súťaže,
14,30 - začína promenáda masiek – je veľmi ťažké vybrať najkrajšiu masku, preto ich porota ocenila 15 (dôraz sa kládol hlavne na vlastnú výrobu a nápad)
15,00 - začína diskotéka, zábavné hry, súťaže, ochutnávka koláčikov, teda skvelá zábava
16,15 - porota vyhlasuje výsledky súťaže masiek a tiež koláčikovej súťaže
16,30 - začína tombola, rozdávajú sa krásne ceny, zábava vrcholí
17,00 - škoda, je potrebné skončiť a povedať si: „Dovidenia o rok“
A komu patrí poďakovanie za toto skvelé popoludnie?
Predovšetkým obetavým mamičkám z rady rodičov, učiteľom 1. stupňa a hlavne deťom, ktoré túto perfektnú atmosféru pripravili.