Vážení rodičia, milí žiaci.
Som hrdá na skutočnosť, že našu školu navštevujú žiaci, ktorým záleží na vzdelaní a rodičia, ktorí nám dôverujú a sú ochotní s nami spolupracovať. K tomuto vyjadreniu ma vedie skutočnosť, že hoci nie všetci s podmienkou pretestovať sa, aby deti mohli nastúpiť do školy na prezenčné vzdelávanie súhlasíte, urobili ste tak s veľmi slušným výsledkom 89%. Vďaka tomu sme počas dnešného dňa my, učitelia, mohli počuť jednu z najkrajších melódií a tou je zvuk plných tried a chodieb školy. Som hrdá na to, že túto výzvu rovnako prijali aj všetci kolegovia, pretože bez nich by sme dnes školu neotvorili. Dovoľte mi zároveň vysloviť slová vďaky rodičom a kolegom – dobrovoľníkom, bez ktorých by sme toto všetko nezvládli.
Je to naozaj veľmi dobrý pocit, keď sa stretnete s pochopením, ochotou a ústretovosťou, za to vám všetkým patrí naše úprimné poďakovanie.